Проекти

У розділі Ви знайдете результати нашої роботи: проекти, судові справи, професійні досягнення.

Скасування податкових повідомлень-рішень

В листопаді 2015 року Окружний адміністративний суд м. Києва виніс постанову, якою задовольнив в повному обсяз, і поданий адвокатом АО «Лєтрадо» в інтересах клієнта адміністративний позов про скасування податкових повідомлень-рішень. При цьому, зазначена постанова набрала законної сили, оскільки подана податковою апеляційна скарга була повернута у зв’язку з несплатою судового збору.

Ліквідація науково-виробничого підприємства

В жовтні 2015 року управляючим партнером АО «Лєтрадо» було успішно закінчено ліквідацію науково-виробничого підприємства та реєстрацію нерухомого майна цього підприємства на одного з учасників. Ліквідація цього підприємства продовжувалася майже рік, а сама більша складність полягала в реєстрації нерухомого майна на одного з учасників підприємства, оскільки чинним законодавством України для цього випадку не передбачено чіткого переліку документів, які необхідні для цієї реєстрації та їх змісту.

Майновий спір при розлученні

В серпні 2015 року Вищий спеціалізований суд України залишив без змін рішення Апеляційного суду м. Києва чим підтвердив аргументи адвоката АО «Лєтрадо» про те, що майно фізичної особи-підприємця є спільною власністю подружжя і підлягає розподілу. Таким чином, адвокату АО «Лєтрадо» вдалося захистити інтереси клієнта на декілька мільйонів гривень.

Юридичне представництво при податковій перевірці

Представництво керуючим партнером АО «Лєтрадо» клієнта під час проведення планової виїзної документальної перевірки Державною фіскальною службою захистило від складання акту перевірки. А за результатами цієї перевірки було складено довідку про відсутність порушень податкового законодавства.

Скасування податкових повідомлень-рішень

В серпні 2015 року адвокат АО «Лєтрадо» захистив у Вищому адміністративному суді інтереси клієнта на суму 8 000 000,00 грн. у справі про скасування податкових повідомлень-рішень.

Повернення банківського депозиту

Печерський районний суд ухвалив рішення, яким задовольнив позов юриста АО «Лєтрадо» в інтересах клієнта – мешканця АР Крим, про стягнення депозитного вкладу на загальну суму 350 000,00 доларів США. Складність справи полягає в закритті відділень українських банків в АР Крим у зв’язку з його анексією.

Скасування податкових повідомлень-рішень

Після відправлення адміністративної справи Вищим адміністративним судом України на новий розгляд до суду першої інстанції, Львівський окружний адміністративний суд все таки ухвалив постанову, якою задовольнив адміністративний позов клієнта про скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 40 000 000,00 грн. в повному обсязі.

Скасування податкових повідомлень-рішень

Київський адміністративний апеляційний суд в червні 2015 року постановив ухвалу, якою підтримав правову позицію адвоката АО «Лєтрадо» та залишив без змін постанову суду першої інстанції, якою було задоволено адміністративний позов клієнта про скасування податкових повідомлень-рішень в повному обсязі.

Майновий спір при розлученні

У червні 2015 Апеляційний суд м. Києва прийняв до уваги аргументи адвоката АО «Лєтрадо» і підтвердив обґрунтування суду першої інстанції про те, що майно фізичної особи-підприємця є спільною власністю подружжя і підлягає розподілу. Таким чином, адвокату АО «Лєтрадо» вдалося захистити інтереси клієнта на декілька мільйонів гривень.

Спір щодо права користування земельною ділянкою

У червні 2015 Деснянський районний суд м. Києва повністю погодився з правовою позицією юриста АО «Лєтрадо» і скасував рішення органу місцевого самоврядування про скасування рішення щодо передачі в користування клієнту земельної ділянки. Складність справи полягала у відсутності у клієнта АО «Лєтрадо» будь-яких документів, що підтверджували б право на користування земельною ділянкою.