Внесення змін до статуту

Однією з наявних вимог законного функціонування товариства, як форми ведення підприємницької діяльності, є необхідність мати відповідний до чинного законодавства статут, тобто певний збір правил на базі якого функціонує дане підприємство.

Новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» був оприлюднений у часописі ВРУ «Голос України» ще 17 квітня цього року, та набув чинності 3 місяці потому, тобто 17 червня. Для ТОВ та ТДВ, поміж іншого, це означає необхідність, внести зміни до власних статутів та привести їх у відповідність до нових вимог законодавства. Упродовж року, тобто до 17 червня 2019 року, це можна зробити безкоштовно, не сплачуючи адміністративний збір.

Адвокатське об'єднання "Letrado" має багаторічний досвід розробки та внесення змін до статутних документів, як частина процесу реєстрації та юридичного супроводу підприємства. Сьогодні, у зв’язку вимогами нового Закону, ми надаємо послуги з внесення змін до статуту і консультуємо щодо діяльності ТОВ та ТДВ за новим законом.