Громадянство України

Отримання громадянства України - це досить складний і тривалий процес. Для іноземців він особливо важкий, адже, крім юридичної та бюрократичної тяганини, сюди нерідко додається ще й проблема мови. А тому найкращим рішенням у цій ситуації буде звернення в АО «Лєтрадо», знявши багато питань!

Згідно із законом, іноземці можуть стати громадянами України, якщо згодні на деякі умови:

  1. дотримуватися Конституції;
  2. не бути громадянином іншої країни;
  3. жити в Україні не менше п'яти років;
  4. мати дозвіл на міграцію;
  5. володіти мовою на достатньому для спілкування рівні.

Для того, щоб стати громадянином, необхідно пройти процедуру і порядок отримання громадянства України.

Отримання громадянства України відбувається за рішенням спеціальної комісії при президенті країни. По спеціальному, прискореному порядку, отримати його можна за один місяць, а скористатися ним можуть ті, у кого є родичі-громадяни або ж ті, хто раніше був громадянином України.

За умови, якщо у вас в документах не буде помилок, за загальною процедурою отримання громадянства може затягнутися на роки. Обов'язково знадобляться додаткові довідки, оформлення яких може зайняти ще кілька тижнів, а тому для початку необхідно досконально вивчити порядок отримання громадянства України.

Перелік документів для громадянства досить великий, і він не граничний, тобто в залежності від ситуації він може змінюватися. І якщо вам дорогий ваш час і нерви, АО «Лєтрадо» готове взяти на себе усю процедуру, вирішити організаційні та представницькі питання, що дасть можливість значно скоротити термін отримання громадянства.

Ми готові повністю позбавити вас від ходіння по інстанціях. Наші документознавці добре володіють ситуацією і зможуть допомогти вам отримати громадянство в найоптимальніші терміни і при мінімальних витратах.