Коментар Миколи Хахули в програмі «Свідок.Агенти» про виселення з житла родича, який там прописаний

Десятки років принизливого жебракування, літня людина на Київщині поневіряється через власну дитину. Донька, безжалісно виселила матір з дому.

...

Яке неочікуване вирішення проблеми для пенсіонерки-жебрачки запропонували юристи?

Ми не випадково викликали полісменів – це частина плану наших агентів, який вони заздалегідь розробили з юристами. Виявляється перш ніж виселити з оселі родича, який там прописаний, потрібно засвідчити свою скаргу в поліції і повідомити до ЖЕКу, що ваше помешкання захопили.

Зараз ми все пояснимо. Доступну схему усіх юридичних тонкощів квартирного питання.

— Алгоритм дій може бути наступним: в першу чергу треба зафіксувати факт того, що йде порушення конституційних прав, а саме права власності.

Фіксувати факт порушення можна так само як це робили наші агенти з Ніною Салтиковою простим викликом наряду чергових патрульних.

— Після чого виїде наряд міліції він прийме заяву про злочин, буде відповідна постанова і підтвердження факту того, що був такий виклик.

Варто зауважити, що замість поліції, яку вибрали наші агенти, можна викликати іншу комісію.

— Таке порушення можна зафіксувати шляхом виклику комісії ЖЕКу, щоб вони розписалися, що дійсно особа підходила, намагалася потрапити (у помешкання).

Але в такому випадку доведеться опитувати сусідів.

— Відповідно, це відбувається за участю сусідів, які проживають поряд з цією квартирою.

Тоді як поліція складає усі документи і свідчення сторонніх людей непотрібні. Як тільки усі папірці оформлені – можна йти до суду.

— Після зборів таких доказів вже можливе звернення до суду для отримання відповідного рішення про вселення.

...

(Початок коментаря - 19 хвилина 30 секунда.)