Бізнес в Україні

Сьогодні відкриття іноземними громадянами своєї справи в Україні є досить актуальним питанням. Відкриття торгових шляхів з Європою і достатня близькість до азіатського ринку дають непоганий шанс створити компанію з вигідною логістикою. А тому, досить багато іноземців, приїхавши в Україну, хочуть розпочати господарську або торговельну діяльність.

Найголовніші запитання, які постають перед ними, це як відкрити бізнес в Україні і яким бізнесом зайнятися в Україні. Можна спробувати вирішити всі ці питання самостійно, проте, якщо ви хочете почати свою діяльність якомога швидше і не бажаєте тупцювати на місці через паперову тяганину, найкраще буде звернутися за консультацією в АО «Лєтрадо». Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам!

Відкриття бізнесу в Україні - просто і швидко!

За статтею 26 Конституції України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які живуть в Україні на повністю законних підставах, можуть користуватися правами і свободами та нести ті ж зобов'язання, що і повноправні громадяни України, крім встановлених Конституцією постанов, законів або деяких міжнародних договорів.

Ніяких обмежень на відкриття бізнесу в Україні немає, іноземець може вести власну справу відповідно до законодавства України, як і будь-хто з її громадян. Однак, за умови офіційної державної реєстрації та у встановленому законом порядку.

Говорячи простіше, приїхавши на територію нашої країни іноземець повинен зареєструватися за місцем проживання, і якщо він має посвідку на проживання, то проблем виникнути не повинно. Надалі слід звернеться до Державної міграційної служби із заявою та пройти процедуру реєстрації.

АО «Лєтрадо» допоможе відкрити бізнес в Україні нерезиденту швидко і без зволікань. Наші фахівці допоможуть вам зібрати усі необхідні документи і в оптимальні терміни стати повноправним українським підприємцем.