Відкриття представництва компанії

Першим кроком на шляху успішної підприємницької діяльності в Україні має стати відкриття представництва власної фірми. Відкриття представництва компанії в Україні - це оптимальна інвестиція для підприємців, що здатна позитивно вплинути на отримання прибутку.

Зарубіжні інвестори не дарма прагнуть відкрити представництво в Україні, так як подібне рішення принесе відчутні переваги: ними стане не тільки розширення бізнесу і відкриття нових ринків збуту, а й суттєве поповнення мережі клієнтів. Але тут варто пам'ятати, що відкриття іноземного представництва не наділяє філію статусом юридичної особи.

Відкриття іноземного представництва

З юридичної точки зору термін «іноземне представництво» або «ІП» означає не що інше, як особу, якій довірено законне право представляти інтереси зарубіжної компанії на території України.

В даному контексті варто відзначити, що реєстраційне відкриття представництва компанії тягне за собою наділення такого суб'єкта правами і компетенцією, які регламентуються українським законодавством. Проте щоб така філія змогла повноцінно працювати, від різних держорганів України знадобляться різноманітні дозволи на провадження діяльності, і нерідко цей процес затягується на місяці. До того ж доведеться зібрати чимало документів, а отже - витратити додатковий час. І якщо ви його цінуєте, і небажаєте витрачати даремно ні миті, юридична компанія АО «Лєтрадо» візьме на себе весь спектр завдань і допоможе відкрити представництво в максимально стислі терміни!

З АО «Лєтрадо» відкрити представництво в Україні буде максимально просто!

Не секрет, що за рішення подібної проблеми беруться багато українських фірм, але, як показує практика, іноземні інвестори не завжди залишаються задоволеними досягнутими результатами. Тим більше, коли мова заходить про такий відповідальний крок, як відкриття представництва компанії.

Щоб досягти бажаних цілей з мінімальними часовими і фінансовими витратами, найкраще скористатися перевіреним способом. Професійні юристи нашої компанії гарантують виконання поставлених завдань в найкоротші терміни! Заслужений авторитет і висока репутація нашої компанії широко відомі в Україні, що підтверджується численними відгуками з боку задоволених клієнтів.

З нами відкрити представництво в Україні стане простим та швидким завданням!