Виїзд на ПМП за кордон

Виїзд на ПМП за кордон - відповідальний крок, який вимагає чимало зусиль, часу та знань, а зібрати всі потрібні документи для виїзду за кордон на ПМП не так-то й просто.

Виїзд за кордон на ПМП з України оформляється шляхом проходження досить складної процедуру, результатом якої є зняття з реєстрації. Відповідна позначка з'являеться в паспорті а в закордонному ставиться штамп. Після завершення цієї процедури можна від'їжджати.

Збираючись на виїзд за кордон на постійне місце проживання з України, з Державної міграційної служби ви потрапляєте на облік МЗС України, і вашим головним документом стає закордонний паспорт.

Документи для виїзду за кордон на ПМП

Перелік необхідних документів досить широкий і включає в себе:

  1. оригінал і копію паспорту громадянина України та паспорт для виїзду за кордон;
  2. 4 фото розміром 3,5 х 4,5 см;
  3. форма 3 з ЖЕКу;
  4. довідку з податкової про відсутність заборгованості;
  5. військовий квиток (для чоловіків);
  6. конверт з марками, папку з зав'язками.

Крім цього фахівці можуть зажадати додаткові довідки.

Якщо з батьком їде дитина, потрібне свідоцтво про її народження і додаткові документи:

  • про шлюб або розлучення;
  • нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини за кордон від другого з батьків (у тому числі і при розлученні);
  • в разі смерті або недієздатності батька, замість дозволу потрібен оригінал і копія судової постанови про позбавлення прав.

Всі копії документів для виїзду за кордон на ПМП потрібно завірити нотаріально. Оформити їх можна самостійно, а можна довіритись професіоналам з АО «Лєтрадо» та зберегти купу часу. В цьому випадку вам не знадобиться ходити по інстанціях і розбиратися в тому, чого б ви хотіли уникнути.

З юристами АО «Лєтрадо» ви забезпечете собі достойний рівень комфорту при вирішенні питань пов’язаних з підготовкою офіційних паперів. Ми допоможемо вам оформити всі необхідні для виїзду документи з максимальною швидкістю!