Проекти

У розділі Ви знайдете результати нашої роботи: проекти, судові справи, професійні досягнення.

Спір щодо купівлі-продажу квартир

21.02.2014 р. адвокати АО "Лєтрадо" захистили інтереси клієнтів в Апеляційному суді м. Києва. Предметом спору у даній справі було визнання недійсним низки договорів купівлі-продажу квартир у Печерському районі м. Києва та переведення прав і обов'язків покупця. Приводом для судового розгляду був колективний позов, який був поданий адвокатами об'єднання в інтересах клієнтів в Печерський районний суд м. Києва. При цьому, Апеляційний суд м. Києва схилився до позиції позивачів і змінив рішення суду першої інстанції.

Визначення митної вартості товару

В січні 2014 р. Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив ряд позовів клієнтів АО «Лєтрадо», чим підтвердив правильність застосування клієнтами першого методу визначення митної вартості товару, а саме за ціною договору. Суть суперечки полягала у винесенні Київською міжрегіональною митницею рішень про коригування митної вартості товарів клієнтів при митному оформленні. При цьому, митний орган своїми рішеннями збільшив вартість товарів в декілька разів, що в свою чергу могло завдати збитків клієнтам на суму більше 1250000,00 грн.

Стягнення боргу за виконані роботи

Навіть якщо комплексна судова експертиза не дала однозначних висновків, стягнення боргу за виконані роботи за Договором генпідряду можливо. Вказану позицію підтвердив ВГСУ в січні 2014 р., підтримавши позицію господарського суду Дніпропетровської області та апеляції. До слова , судом першої інстанції у справі про стягнення боргу була призначена вище вказана експертиза. У своєму висновку експерти не дали однозначних відповідей і лише навели два можливих варіанти визначення суми боргу. Виходячи з матеріалів справи, суди самостійно не змогли визначити борг, але так як право позивача було порушено, взяли в основу рішень одне з мотивацій експертизи.

Спір щодо права власності на землю

05 грудня 2013 року Колегією суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області ухвалено рішення за результатом розгляду апеляційної скарги клієнта адвокатського об'єднання «Лєтрадо» на рішення Ірпінського міського суду Київської області у цивільній справі за позовом прокурора м. Ірпіня Київської області в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України, Головного управління Держкомзему в Київській області до клієнта та інших осіб про скасування рішення Ірпінської міської ради та визнання недійсним державних актів про право власності на земельні ділянки. При цьому, апеляційну скаргу клієнта адвокатського об'єднання «Лєтрадо» було задоволено в повному обсязі, а також були скасовані заходи забезпечення позову накладені ухвалою суду першої інстанції.

Спір щодо порушення митних правил

15.10.2013 р. набрала законної сили постанова Солом'янського районного суду м. Києва про закриття адміністративної справи про притягнення керівництва клієнта до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України у зв'язку з відсутністю складу правопорушення. Зазначена норма закону передбачає відповідальність за переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. При цьому, ч. 1 зазначеної норми закону передбачає наступні санкції: накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів , транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами ( тайниками) , що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України. Вартість товару клієнта, який підлягав митному оформленню 130 000,00 доларів США. Таким чином, клієнту загрожувала конфіскація товару на суму 130 000,00 доларів США та штраф у розмірі 130 000,00 доларів США.

Спір щодо митної вартості товару

Постановою від 19.09.2013 р. Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив правильність застосування клієнтом АО «Лєтрадо» першого методу визначення митної вартості товару, а саме за ціною договору. Суть суперечки полягала у винесенні Київською регіональною митницею рішення про коригування митної вартості товару клієнта при митному оформленні. При цьому, митний орган своїм рішенням збільшив вартість товару в сім разів. Таким чином, скасоване рішення митного органу судом дозволило зберегти грошові кошти клієнта в розмірі 700000,00 доларів США.

Спір щодо права власності

Прецедент! Один з районних судів м. Києва задовольнив в повному обсязі позовні вимоги, заявлені адвокатами АО "Лєтрадо" вінтересах клієнта. Предметом спору було визнання права власності на нежитлові приміщення, створені в процесі реконструкції приміщень. Рішення набрало законної сили.

Супровід угоди з купівлі майнових прав

Юристи адвокатського об'єднання під керівництвом старшого партнера виступили консультантами при супроводі угоди з купівлі маси майнових прав мармурового кар'єру біля м.Умань.

Спір щодо стягнення збитків

Рішенням Господарського суду м. Києва відмовлено в задоволенні заявлених позовних вимог опонентів щодо стягнення шкоди з однієї з будівельних компаній м.Києва.

Трудовий спір

Усі дії опонентів проти мережі супермаркетів в судовому процесі про зобов’язання видати трудові книжки та стягнути заборгованість по заробітній платі виявилися без результативними. Один з районних судів м. Києва відмовив в задоволенні ряду згаданих позовів в повному обсязі.