Проекти

У розділі Ви знайдете результати нашої роботи: проекти, судові справи, професійні досягнення.

Відхилення апеляційної скарги податкової

Ухвалою від 22.05.2014 р. Київський адміністративний апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу ДПІ Печерського району, зашивши без змін поставу Окружного адміністративного суду м. Києва про скасування податкових повідомлень рішень на суму близько 500000,00 грн.

Спір щодо митної вартості товару

В червні 2014 року Київський адміністративний апеляційний суд відхилив ряд апеляційних скарг Київської міжрегіональної митниці, чим підтвердив правильність застосування клієнтом першого методу визначення митної вартості товару, а саме за ціною договору.

Податкове планування

АО «Лєтрадо» виступило юридичним консультантом щодо податкового планування і структурування бізнесу однієї з найбільших мереж з продажу подарункових сертифікатів.

Повернення «кримських» депозитних внесків

Районні суди м. Києва задовольнили позови клієнтів АО «Лєтрадо» - кримських вкладників, про стягнення не виплачених відсотків по депозитному вкладу та повернення самого депозитного вкладу. Водночас, як відомо, всі філії українських банків на Кримському півострові повністю припинили роботу. Проте, навіть така ситуація не вплинула на позитивний результат для клієнтів.

Спір щодо митної вартості товару

У квітні 2014 Київський адміністративний апеляційний суд відхилив ряд апеляційних скарг Київської міжрегіональної митниці, чим підтвердив правильність застосування клієнтами першого методу визначення митної вартості товару, а саме за ціною договору.

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Київський адміністративний апеляційний суд взяв до уваги аргументи і докази старшого партнера адвокатського об'єднання та своєю постановою задовольнив апеляційну скаргу останнього на рішення Окружного адмін суду м. Києва у спорі щодо скасування податкових повідомлень-рішень на суму 2200000,00 грн.

Скасування рішення про виділення земельної ділянки

Захват землі в районі метро Святошино шляхом підроблення технічної документації не вдався. Апеляційний суд м. Києва ухвалив рішення, яким скасував рішення суду першої інстанції, у справі про виділення земельної ділянки.

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Спір за кредитним договором

Механізми врегулювання спорів шляхом медіації в Україні викликають сумніви в їх ефективності. Але все ж, грамотно побудована правова позиція дозволяє досягти поставлених клієнтом завдань. Адвокати АО "Лєтрадо" успішно закінчили процедуру врегулювання спору про стягнення заборгованості за кредитним договором шляхом спільних поступок сторін. У свою чергу,вирішення спору шляхом медіації дозволило зберегти клієнту час, кошти в розмірі 1300000,00 грн. та ділову репутацію!

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Адвокати АО "Лєтрадо" зуміли втримати перемогу! Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив постанову від 25.02.2014 р., згідно якої було визнано протиправними дії ДПІ Печерського району та скасовано податкові повідомлення-рішення на суму близько 4200000,00 грн.