Проекти

У розділі Ви знайдете результати нашої роботи: проекти, судові справи, професійні досягнення.

Примусове виконання рішення суду м.Москви

Бориспільський міськрайонний суд Київської області свою ухвалою задовольнив клопотання юриста адвокатського об'єднання в інтересах клієнта про надання дозволу на примусове виконання рішення арбітражного суду м. Москви Російської Федерації. Зазначеною ухвалою суд вирішив стягнути з боржника (авіакомпанії) близько 6000000,00 грн.

Відмова у вимогах щодо стягнення збитків

Господарський суд Львівської області, враховуючи вказівки зазначені в постанові ВГСУ про відправлення справи на новий розгляд, все таки відмовив в задоволенні заявлених позовних вимог про стягнення збитків з клієнта адвокатського об'єднання. Складність справи полягала в не можливості визначення вини клієнта при завдані збитків. Тим самим, це послугувало підставою для стягнення збитків з іншого відповідача по справі.

Представництво інтересів кредитора

Юристи адвокатського об'єднання протягом 2012-2013 р. р. представили інтереси кредитора в Господарському суді Луганської області під час розгляду справи про банкрутство будівельної компанії.

Визнання аукціону недійсним

В лютому 2013 року Господарським судом Львівської області задоволено позов будівельної компанії, клієнта адвокатського об'єднання, про визнання аукціону з продажу рухомого майна недійсним. Рішення суду вступило в законну силу.

Оскарження податкових повідомлень-рішень

Після успішного оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, податковій міліції в Деснянському районі м. Києва довелось закрити кримінальне провадження внесене в ЄДРДР за ч. 2 ст. 212 КК України відносно одного з клієнтів адвокатського об'єднання.

Представництво інтересів клієнта в господарському суді

В липні 2012 р. Вищим господарським судом України винесено постанову, якою залишено без змін рішення судів попередніх інстанцій. Відповідно до рішень судів попередніх інстанцій було вирішеного стягнути на користь клієнта, представництва будівельної компанії, суму коштів в розмірі більше 600 000,00 євро. Основним аргументом опонентів був факт відсутності в матеріалах справи акту вводу об’єкту в експлуатацію. Проте, суди всіх інстанцій не взяли до уваги наведені аргументи та поклали в основу рішень наявність актів виконаних робіт, а також факт порушення оплати окремо по кожному з актів.

Скасування демонтажу МАФу

В травні 2012 року Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив постанову за адміністративним позовом адвоката адвокатського об'єднання в інтересах клієнта, яким скасував припис прокуратури про демонтаж МАФів в районі метро Видубичі. Дана постанова набрала законної сили.

Переведення приміщень в нежитловий фонд

Юристи адвокатського об'єднання під керівництвом керуючого партнера виступили консультантами при проведені узаконення перепланувань житлових приміщень та переведення їх в нежитловий фонд по вулиці Льва Толстого у м. Києві.

Скасування податкових повідомлень-рішень

Вищий адміністративний суд України ухвалою від 14.05.2012 р. відхилив апеляційну скаргу ДПІ у Печерському районі м. Києва, залишивши без змін ухвалені рішення судів попередніх інстанцій у спорі за адміністративним позовом клієнта про скасування податкових повідомлень-рішень на суму 460 000,00 грн. Суди першої та другої інстанцій підтримали заявлені позовні вимоги клієнта.

Спір щодо стягнення збитків з клієнта

В березні та квітні 2012 року Господарським судом м. Києва ухвалено ряд рішень у спорі між державним підприємством та клієнтом, однією з найбільших будівельних компаній України з іноземними інвестиціями, щодо стягнення з останнього збитків в розмірі понад 7 000 000,00 грн. Команді адвокатів та юристів адвокатського об'єднання вдалося відстояти інтереси клієнта та добитися рішення суду про відмову в задоволенні заявлених позовних вимог в повному обсязі.