Проекти

У розділі Ви знайдете результати нашої роботи: проекти, судові справи, професійні досягнення.

Юридичний супровід залучення коштів МОУ

АО «Летрадо» виступило юридичним радником інвестиційної компанії, яка займається залученням коштів Міністерства оборони України з метою реалізації низки проектів щодо забезпечення учасників АТО житлом.

Юридичний супровід дилера Acura

З березня 2015 АО «Лєтрадо» розпочало юридичний супровід діяльності офіційного дилера японського бренду «ACURA».

Майновий спір

У березні 2015 року Апеляційний суд м.Києва прийняв до уваги доводи юриста адвокатського об'єднання «Лєтрадо» про те, що нерухоме майно, придбане в шлюбі (кооперативна квартира зареєстрована на відповідача) є спільною власністю, якщо відповідач вчинив дії, які підтверджують цей факт. У цій справі, такою дією було визнання відповідачем факту, що здаючи в оренду кооперативну квартиру, половину орендної плати вона віддавала позивачеві.

Зняття підозр у скоєнні злочину

Адвокат АО «Лєтрадо» в досудовому порядку допоміг підтвердити і довів незаперечність алібі підозрюваного, що стало приводом зняття з останнього всіх підозр у скоєнні злочину.

Закриття кримінальної справи

Ініціювання низки експертиз і допитів свідків нашими адвокатами в інтересах клієнта призвело до закриття правоохоронцями кримінальної справи, розслідуваної ними за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. ст. 205, 212, 366 ККУ.

Юридичний супровід

У січні 2015 команда юристів АО «Летрадо» на чолі з керуючим партнером успішно закінчила супровід угоди з купівлі-продажу корпоративних прав однієї з мережі аптек м. Києва фізичною особою, а також супровід декількох угод з купівлі-продажу нежитлових приміщень цієї ж мережі аптек.

Притягнення до кримінальної відповідальності

Старшому партнеру АО «Летрадо» в справі щодо притягнення до кримінальної відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень вдалося добитися для клієнта не тільки відшкодування матеріальної та моральної шкоди, а й довести, що підсудні після нанесення тілесних ушкоджень клієнту залишили останнього без свідомості, тобто в небезпеці. А це тягне для підсудних додаткову кримінальну відповідальність!!!

Закриття кримінального провадження

Без суду і слідства! Психологічна робота з потерпілими дозволила адвокатам АО «Летрадо» закрити кримінальне провадження, розпочате проти клієнта, до закінчення досудового розслідування.

Стягнення коштів з бюджету в митному спорі

В жовтні 2014 року Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив ряд позовів клієнта АО «Лєтрадо» про стягнення коштів з Державного бюджету України, визнаючи при цьому неправомірними дії митниці.

Стягнення заробітної плати у судовому порядку

Проблема не виплати обумовленої заробітної плати залишається актуальною. Проте, спеціалісти АО «Лєтрадо» в судовому порядку доказали, що роботодавець зобов’язаний виплатити працівнику, крім офіційної заробітної плати й обумовлену між сторонами платню.