Міграційне право

Існує маса проблем, які може вирішити лише міграційне право і міграційний адвокат, і часто пересічній людині в таких юридичних хитросплетіннях не розібратися.

Ця галузь права регулює пересування громадян України за кордоном і тих, хто не має громадянства, але знаходиться в межах країни, і охоплює внутрішню міграцію, еміграцію і імміграцію, а також тимчасове перебування громадян за межами України - ділові або туристичні поїздки.

Якщо ж говорити про іноземців, які прибули в Україну, то в цьому випадку міграційне право визначається національним законом країни їх постійного проживання і в кожному конкретному випадку може помітно відрізнятися від українського законодавства. І якщо вам потрібен міграційний юрист, який би вирішив ваше питання з максимальною вигодою, АО «Лєтрадо» стане ідеальним рішенням ситуації!

Робоча або сімейна імміграція для возз'єднання з проживаючими в Україні родичами, бізнес-імміграція або освітня - в кожному з цих випадків будуть потрібні юристи з міграційних питань, і наші фахівці зможуть вирішити ваші питання з максимальною ефективністю.

Сфера дії міграційного права в Україні

До міграційного права мають відношення багато питань, які так чи інакше зачіпають пересування резидентів і нерезидентів України на її території або за її межами:

  • легалізація іноземців в Україні - оформлення виду на проживання, отримання громадянства та продовження терміну перебування;
  • можливість ведення бізнесу в Україні - реєстрація інвестицій, представництв та компаній;
  • паспортні питання - оформлення закордонних паспортів і дитячих проїзних документів;
  • отримання довідок для іноземців, оформлення прописки або страхового полісу.

Яке б питання вам не потрібно було вирішити, і хто б вам не знадобився - міграційний юрист або ж міграційний адвокат, АО «Лєтрадо» вирішить будь-які питання міграційного права! Максимально ефективно і в найкоротші терміни!

Ми забезпечимо весь спектр послуг в сфері міграційного права України: інформаційні, консультаційні та консалтингові, юридичні та представницькі, складемо повний пакет необхідних документів, а також отримаємо всі необхідні довідки та паперу, позбавивши вас від бюрократичного спілкування з десятками державних менеджерів.

З АО «Лєтрадо» міграційне право буде як ніколи простим!