Захист в кримінальному процесі

Зарікатися не варто не лише від в'язниці і кримінального переслідування, що передує їй, але і від ризику стати жертвою або свідком злочину. Якщо Вам знадобився адвокат з кримінальних справ (кримінальний адвокат), звертайтеся до фахівців адвокатського об'єднання «Лєтрадо», ми захистимо Ваші права і інтереси в рамках кримінального процесу.

Наші кримінальні адвокати є одними з кращих фахівців з питань кримінального права та процесу. Особливо, коли мова йде про залучення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у сфері господарської діяльності, в тому числі за звинуваченнями в ухиленні від сплати податків.

Ми не з чуток знаємо, як повинен виглядати кримінальний процес, які Ви маєте права і як можете ними скористатися на практиці, якими є рамки повноважень слідства, прокуратури, суду і як вони можуть ці повноваження використовувати.

Адвокати нашого об'єднання захищають інтереси всіх учасників кримінального провадження (підозрюваних, обвинувачених, потерпілих, свідків та інше) на всіх стадіях кримінального процесу і сприяють якнайшвидшому відновленню Ваших прав.

До перелік наших послуг в сфері кримінального права входить:

  1. юридична консультація з усіх питань, пов'язаних із притягненням до кримінальної відповідальності;
  2. правовий захист підозрюваного (обвинуваченого) від кримінального переслідування, надання йому правової допомоги при проведенні допитів, очних ставок та інших слідчих дій;
  3. супровід питань, пов'язаних з обранням і зміною запобіжного заходу;
  4. відвідування підозрюваного (обвинуваченого), що утримується в ізоляторі тимчасового затримання та в слідчому ізоляторі, надання йому правової допомоги з питань тримання під вартою;
  5. збір документів та матеріалів, що свідчать про невинуватість або, навпаки, винуватість підозрюваного (обвинуваченого), про наявність пом’якшуючих та/або обтяжуючих його вину обставин;
  6. оскарження неправомірних рішень, дій, бездіяльності слідчих органів, прокуратури, слідчого судді;
  7. підготовка проектів угод з прокурором і з потерпілим, проведення правової експертизи проектів, запропонованих протилежною стороною;
  8. представництво інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного в органах слідства, в прокуратурі і в суді;
  9. надання правової допомоги потерпілому, свідку, цивільному позивачу і відповідачу на всіх стадіях кримінального процесу.

Адвокатське об'єднання «Лєтрадо» гарантує професіоналізм, компетентність та чесність наших адвокатів. Кожен з них володіє широким послужним списком та досвідом у захисті інтересів клієнтів в судах. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені за результат розгляду справи в суді!