Про нас

АО «Лєтрадо» - це команда кваліфікованих адвокатів та юристів, з досвідом вирішення завдань різної складності.

Загальна інформація

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг в різних галузях економіки. У нашому активі - значне число успішно реалізованих консультаційних проектів і виграних судових спорів.

Ви можете обрати найбільш оптимальну форму співробітництва з нами: від отримання юридичних консультацій з окремих правових питань до повного абонентського обслуговування. Наша мета – досягнути вигідного для Вас результату в найбільш зручній для Вас формі.

Індивідуальний підхід до клієнта, висока ефективність та оперативність у вирішенні поставлених завдань, дотримання професійних та етичних стандартів – ось принципи, на яких базується наша діяльність. Це те, завдяки чому наші клієнти обирають нас самі і рекомендують своїм колегам.

Наші клієнти

Відповідальність

Соціальна відповідальність

Адвокатське об'єднання «Лєтрадо» прагне дотримуватись принципу соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством і тому надає ряд послуг на безоплатній основі.

Серед безоплатних послуг нашого об'єднання – надання юридичних консультацій фізичним особам, надання первинної та вторинної правової допомоги малозабезпеченим особам і пенсіонерам.

Ми також відкриті до співпраці з благодійними і громадськими організаціями, і тому числі, з міжнародними. Завжди раді приймати участь в законотворчій діяльності, реалізовувати некомерційні проекти.

Відповідальність перед клієнтами

Наші співробітники дотримуються найвищих професійних стандартів адвокатської етики. Ви можете бути впевнені в їх незалежності, чесності, прямоті, неупередженості, оперативності і компетентності.

Наше адвокатське об'єднання несе повну юридичну відповідальність перед своїми клієнтами щодо взятих на себе зобов'язань і відноситься до інтересів довірителів як до першочергових.

Ми гарантуємо збереження інформації, отриманої від Вас в ході надання юридичних послуг як конфіденційної. За свою роботу ми просимо лише розумну винагороду.