Нерухомість і будівництво

Будівельна галузь впродовж багатьох років займає одне з провідних місць в економіці України, і тому ми приділяемо їй особливу увага.

Ми надаємо юридичні послуги для замовників будівництва та будівельних організацій, включаючи процеси правового супроводу оформлення прав на землю, отримання проектної документації та дозволів, залучення грошових коштів інвесторів. Супроводжуємо угоди купівлі-продажу, оренди, іпотеки та низки інших угод з об'єктами нерухомості. Надаємо правову допомогу щодо захисту прав та інтересів клієнтів в судах, органах Держархбудінспекції, БТІ, Укрдержреєстру, правоохоронних органах і в інших органах влади.

Наші послуги в цій сфері розраховані на інвесторів і замовників будівництва, проектні, генпідрядні і підрядні організації, продавців і покупців об'єктів нерухомості.

До переліку наших послуг у сфері права нерухомості та будівництва входить:

  1. юридичне консультування з питань проектування об'єктів будівництва, узгодження і затвердження проектної документації, укладення договорів та з інших аспектів організації і ведення будівництва;
  2. розробка та погодження договорів генпідряду, підряду, інвестування та інших договорів у сфері будівництва;
  3. юридичний супровід процесів введення в експлуатацію об'єктів будівництва;
  4. реєстрація прав на об'єкти нерухомості;
  5. правовий супровід купівлі-продажу, оренди, іпотеки та інших угод з розпорядження об'єктами нерухомості;
  6. приватизація землі (земельних ділянок), об'єктів нерухомості, об'єктів незавершеного будівництва;
  7. податкове планування операцій, пов'язаних з будівництвом об'єктів нерухомості;
  8. захист прав та інтересів клієнтів при проведенні перевірок, представництво їх інтересів в органах ГАСК, БТІ, Укрдержреєстру, правоохоронних органах і в інших органах виконавчої влади, а також в адміністративних судах;
  9. представництво інтересів клієнтів в судах загальної юрисдикції, а також в господарських судах у спорах щодо об'єктів нерухомості та договірних правовідносин в сфері будівництва.