Запрошення в Україну
Чи потрібне запрошення для в'їзду в Україну? З таким питанням дуже часто звертаються іноземні громадяни, які вирішили відвідати нашу країну. Звичайно ж, даний аспект дуже детально регламентується українським законодавством і вимагає ретельного виконання процедур. Більш того, запрошення на в'їзд в Україну є одним з необхідних документів для оформлення візи, а також законного в'їзду та перебування на території нашої країни.
В'їзд в Україну для громадян різних країн регулюється по-різному. І навіть при побіжному погляді стає зрозуміло, що оформити запрошення в Україну для росіян і інших іноземних громадян не так то й просто, і зовсім не дивно, що багато нерезидентів стають клієнтами юридичних компаній. Це знімає всі питання і дозволяє оформити запрошення в Україну з максимальною швидкістю. І якщо ви зіткнулися з таким питанням, юридична компанія АО «Лєтрадо» стане ефективним рішенням!
Наскільки потрібне запрошення в Україну для нерезидентів?
Таке питання лунае з вуст іноземців не тільки в дипломатичних або консульських представництвах нашої країни за кордоном, але і на українському кордоні. Законодавство України чітко вказує, що в'їзд громадян СНД, ЄС та інших країн можна здійснити в безвізовому порядку, при цьому термін перебування не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів.
В даному контексті варто відзначити, що, починаючи з 1 березня 2015 року, запрошення для громадян Росії в Україну є обов'язковим документом, при наявності якого можна в'їхати в нашу країну.
Подібним запрошенням може стати путівка в санаторій або нотаріально завірена заява громадянина України. Більш детальні роз'яснення стосовно запрошення в Україну для росіян зазначені у відповідних матеріалах Держприкордонслужби України.
Що необхідно для оформлення приватного або ділового запрошення в Україну?
Оформляючи запрошення в Україну для росіян і інших громадян, слід мати наступні документи:
- оригінал і копію закордонного паспорта;
- якщо оформляється приватне запрошення, знадобиться копія паспорта особи, що запрошує людину;
- якщо стороною, що запрошує є іноземець, буде потрібна копія його посвідки на проживання;
- при оформленні ділового запрошення знадобиться завірена печаткою компанії копія облікової картки з ДМС.
Потрібне запрошення в Україну, але ви не бажаете мати справу з бюрократами та купою паперів? Міграційні юристи АО «Лєтрадо» допоможуть уникнути нескінченної тяганини і забезпечать запрошення іноземця в Україну у максимально стислі терміни!